Hakkımızda

BOSEL Nakliyat İstanbul Şehir içi Piyano Taşıma ve piyano depolama hizmetleri sunmaktayız.

  • İstanbul piyano taşıma ve depolama Firması
  • Kuruluşu 12 Eylül 1980 İstanbul Üsküdar Altunizade
  • Şirketleştiği 12 Eylül 1980 tarihini Dünya piyano nakliyatçılar günü olarak dünyaya armağan eden.
  • Kendi bünyesinde sağladığı disiplin, hedeflediği amaç ve inandığı ilkelerinden asla taviz vermeyen yapısı ile İstanbul çapında yaptığı çalışmalar neticesinde hızla yayılan.
  • Kendi öz sermayesi ile yapılanan, (hiçbir sermaye desteği almayan)
  • 1980 de başladığımız bu yolda bugün; Ankara, İzmir, Çözüm Ortağı ile müşterilerine en iyi hizmeti götüren büyük bir aile yapısına sahip.
  • Bosel olarak Piyano Taşıma, Kasa Taşıma, Cihaz Taşıma, İstanbul şehir içi taşıma, Ankara, İzmir şehirler arası taşıma, Piyano depolama, İstanbul şehir içi lojistik hizmetleri sunmaktayız
  • Kurulduğu ilk günden bugüne müşteri portföyünü ve çalışan sayısını artırarak sektörünün 1 numaralı şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen hedefleri büyük bir şirketiz

Biz BOSEL `iz: Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız, İstanbul Başta olmak üzere ulke çapında yaptığımız çalışmalarla her platformda adımızdan sık sık bahsettirmeyi başardık.

Daha kurulduğumuz gün yaklaşık 35 yıllık vizyonlarımızı belirledik. 2008 vizyonunu başarıyla tamamlayan firmamız, 2009 ve 2015 vizyonunu hayata geçirmek için çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını İstanbul piyano taşıma, kasa taşıma, cihaz taşıma, piyano depolama, hizmetleri ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

BOSEL NAKLİYAT: İstanbullun en geniş Ekip ve ekipmanlarına sahip olan firmamız, ticari ve sektörle hizmetleriyle yaklaşık 100 sektöre hitap ediyor. Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz Taşıma, kalite kontrol ve Ar-Ge departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni fikirler üretiyor. Bu fikirler tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, bayi ağımızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. İstanbul’da 39 ilçede Ülke Genelinde 81 şehirde yer alıyoruz.

Ankara, İzmir, Çözüm Ortağımız ile kalitemizi insanlığın hizmetine sunuyoruz. BOSEL bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Araç Fiolarımız ile çığ gibi büyüyoruz. Biz gücümüze, Çözüm Ortaklarımıza, çalışanımıza, müşterilerimize daha doğrusu BOSEL ailesine güveniyoruz.

Biz yeni stratejilerimizle (Strateji 123) aynı anda, aynı noktada, aynı hedefe doğru yol alıyoruz. Biz 35 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.