Kartal Piyano Taşıma

Kartal Piyano Taşıma

Kartal, Piyano taşıma, piyano taşımacılık, piyano taşımacılığı, Kartal’da önde gelen profesyonel Kartal piyano taşıma şirketine hoş geldiniz.

Unutmayın piyano taşıma özel teknik ekip takım donanım araç isteyen çok özel taşımacılık hizmetleridir piyanolarınızı özel piyano taşıma şirketine taşıtmalısınız.

Piyano taşıma konusunda uzman olmayan eşya taşıma ekipleri ağır dengesiz oldukça değerli piyanolarınız özellikle merdivenlerden inilip çıkarılması araca yüklenmesi sürecinde tecrübesiz piyano taşıyan nakliyeciler tarafından taşınan piyanolar çok önemli telafisi olmayan hasarlara mahuruz kalmaktadır.

Duvar piyanosu, Kuyruklu piyano, elektro piyano, antika piyano taşıma işlerinizde uzman piyano taşıma hizmetleri özel ekip ve takım donanımlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Piyano taşıma rekabetçi bir piyano taşımacılık fiyatlarına rağmen piyano taşımacılığı hizmeti istisnai durum sağlayarak olağanüstü referanslı müşteri potansiyeline ulaştık.

Piyano taşıma firmaları olarak İstanbul genelinde en büyük ve en donanımlı piyano taşıma şirketi haline geldik, sizlerde piyano taşıma işiniz en iyi ellerde olduğunu hissedin.

Konsol (duvar) piyano taşıma hizmeti piyano marka ve özelliklerine göre 180 Kg. ile 320 Kg. arasında ağırlığı olan dik dengesiz piyanolar doğru insan gücü ve doğru takım donanım varsa bir piyano taşıma çok kolay olabilir.

Bir piyano taşımak için ilk adım alt, klavye, ön, üst kapaklar sökülür battaniyelere sarılır, Piyano ana gövdesi kalın yün keçe battaniyelerle iki kat düzgün ambalajlama sonrası kayışlarla sıkıca örülür daha sonra piyano iki baştan askıya alınır askılı şekilde piyano özel tekniklerle özenle taşınır.

Kuyruklu piyano taşıma çeyrek kuyruklu, yarım kuyruklu, tam kuyruklu, konser ve Grant piyanolar marka ve özelliklerine göre 350 Kg. ile 780 Kg. arasında ağırlığı olan yatay üçayaklı piyanolar doğru insan gücü özel kızakları yanı sıra doğru takım donanım varsa bir piyano taşıma çok kolay olabilir.

Bir piyano taşımak için ilk adım kuyruk bölgesindeki ayak sökülür özel kızak monte edilir piyano kızak üstüne dikilir diğer iki ayak sökülür piyano ve tüm parçalar kalın keçe battaniyelerle düzgün ambalajlama sonrası kayışlarla örerek askılı şekilde taşımak.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için Kartal piyano taşıma, Kartal piyano taşımacılık, Kartal piyano taşımacılığı, Kartal piyano nakliyat, Kartal piyano nakliye, tecrübemizi, teknik donanımımızı bütünleştirerek çağdaş kaliteli güvenli bir piyano taşıma, hizmetini Kartal’da gururla sunmaktayız.

Kartal’da piyano taşıma, piyano taşımacılık, piyano taşımacılığı, Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Ortamahalle, Petrol-İş, Soğanlık, Topselvi, Uğur Mumcu, Yakacık Çarşı, Yakacık Yeni, Yalı, Yukarımahalle, Yunus, Aydos, Dragos, Yakacık, Kartal piyano nakliyat, Kartal piyano nakliye, Kartal piyano nakliyesi, için bizi arayın.

PROFESYONEL PİYANO TAŞIMA ŞİRKETİ

konsol piyano taşıma

kuyruklu piyano taşıma